Naše mladší žačky se o víkendu zúčastnily znovu obnoveného Quirinus Cupu, který se konal v německém městě Neuss. Prvního ročníku po obnovení se zúčastnily pouze naše mladší žačky, které se ale v premiéře předvedly ve velké parádě, z osmi zápasů si připsaly osm jednoznačných vítězství a celý turnaj ovládly. Holkám gratulujeme a děkujeme za reprezentaci u našich západních sousedů. Vítězství z turnaji si odváží i žáci Strakonic, kteří cestovali na turnaj společně s námi a i těm gratulujeme.

Číst dál...
 

Už zítra startuje v Praze největší mezinárodní halový turnaj v házené pro mládež Prague Handball Cup. Náš oddíl bude mít na turnaj zastoupení ve všech kategoriích od minižaček po starší dorostenky, celkem do hlavního města cestuje sedm družstev píseckých házenkářek, rozlosování turnaje najdete na webu www.phc.cz a v aplikaci PHC 2024!. Zápasy našich týmů v základních skupinách, které se odehrají v pátek a sobotu najdete časově seřazené níže:

Číst dál...
 

Minulý týden od středy do soboty proběhl v Nymburce kemp házenkářských nadějí pro hráčky ročníku 2009. Kempu se zúčastnilo 60 hráček z celé republiky a nejlepší z nich doplní právě se tvořící výběr kadetek ročníku 2008. Písek reprezentovala hned trojice hráček - Sofie Šimková, Barbora Rokůsková a brankářka Simona Stejskalová. V doprovodné soutěži sedmiček mezi brankářkami Síma vyhrála a Šimi se mezi hráčkami dostala do finále, holkám gratulujeme k účasti a děkujeme za perfektní reprezentaci našeho oddílu!

 

Mladší žačky se týden po vítězství na Mikulášském turnaji ve Veselí nad Moravou vypravily do Mostu, kde DHK Baník Most pořádal turnaj se stejným názvem. Deset týmů bylo rozděleno do dvou skupin po pěti týmech - základní skupinou prošly naše házenkářky bez jediné porážky, když si poradily s Astrou, Kynžvartem, Chebem, Slavií a Havlíčkovo Brodem i ve finálové skupině holky neztratily ani bod a po dalších vítězstvích nad Plzní, Milevskem, Slavií, Havl. Brodem a domácím Mostem tak s deseti výhrami z deseti zápasů celý turnaje ovládly a mohly po týdnu opět slavit 1. MÍSTO. Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášená písecká Valerie Slezová, gratulujeme!

Číst dál...
 

Písecké házenkářky se o víkend účastnily dalšího kvalitně obsazeného turnaje. Týden po starších žačkách cestovaly do Veselí nad Moravou mladší žačky, které se zúčastnily Mikulášského turnaje. Dvanáct týmů z Čech a Slovenska bylo rozděleno do dvou základních skupin po šesti družstvech, na naše děvčata čekala ve skupině „B“ soupeřky z Hodonína, Zlína, Otrokovic, Piešťan a Tatranu Bohunice. Základní skupinu zvládly holky na výbornou a s pěti výhrami a plným počtem deseti bodů postoupily do finálové skupiny o 1.-6. místo, kam si přenesly čtyři body ze základní skupiny. O cenný kov tak písecké házenkářky bojovaly s domácím Veselím nad Moravou, se kterým remizovaly 9:9, s Velkou nad Veličkou, kterou porazily rozdílem dvou branek 13:11 a v posledním zápase, v přímém souboji o zlato se Sokolky utkaly s házenkářkami ŠKP Bratislava, které porazily 14:10 a mohly tak slavit vítězství a prvním místo!

Číst dál...
 

O uplynulém víkendu se starší žačky oddílu házené Sokola Písek zúčastnily Memoriálu Milana Příhonského, který se konal v bývalé baště ženské interligové házené, ve Veselí nad Moravou. V konkurenci deseti týmu z České republiky a ze Slovenska obsadily holky krásné třetí místo, když se šestkrát radovaly z vítězství a jen třikrát odešly ze hřiště poražené. Už v sobotu 2. prosince holky rozehrají nejvyšší žákovskou soutěž, Žákovskou ligu a hned v prvním kole cestují do nedalekých Strakonic, kde je čeká místní HBC Strakonice, Hvězda Cheb a pražské týmy z Hájů a Kobylis.

Číst dál...
 

Strana 1 z 8

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další > Konec >>